fbpx

Po prvýkrát v živote som sa zúčastnil viedenského autosalónu a poviem vám, bolo tam čo pozerať! Samozrejme, zážitky si nenechám len pre seba, práve naopak. Môžete si ich pozrieť aj vy v novom vlogu.

Dobre, nazývať toto video bežným vlogom je asi trochu prehnané, keďže nech som sa akokoľvek veľmi snažil, dĺžku videa som pod 40 minút nestlačil. Na druhej strane však vďaka tomu môžete zažiť skoro celý autosalón, značku po značke, spolu so mnou. Tak sa pohodlne usaďte a vychutnajte si kompletnú túru viedenským autosalónom 2019, ktorý stál naozaj zato!

ODOBERAŤ VIDEÁ NA YOUTUBE

Lepší ako Bratislava?

Autosalón Viedeň 2019 BMW M5
Autosalón Viedeň 2019 Alpine

Ak by som mal porovnať viedenský a bratislavský autosalón z hľadiska veľkosti, až taký zásadný rozdiel som tam nevidel. Áno, viedenský autosalón je väčší, pocitovo sa však nejedná o žiadny nekonečný autosalón, na ktorého prejdenie by ste potrebovali 7 hodín. Pokojným tempom, pri ktorom sa zastavíte pri každej značke a pozriete si jej modely, ho prejdete za nejaké 2 hodiny bez akýchkoľvek problémov. Čím bol však viedenský autosalón určite lepší ako ten bratislavský, bolo portfólio vystavovaných značiek a modelov spolu s prístupom vystavovateľov. Čo pod tým myslím?

Autosalón Viedeň 2019 Porsche
Autosalón Viedeň 2019 Ferrari

My, Slováci, sme už raz takí. Ak sa nám niečo drahé a pekné dostane pod ruky, zničíme to. Ľudí, ktorí na autosalónoch nemajú problém vystavované autá, často aj za viac ako 100 000 eur, poškrabať, zašpiniť a doslova rozkradnúť, naozaj nepochopím. To je hlavný dôvod toho, prečo je napríklad na Bratislavskom autosalóne veľa áut za plotom a nedá sa do nich sadnúť. Samozrejme, ani na viedenskom autosalóne nie sú všetky autá odomknuté, prístupných je ich však oveľa viac ako v Bratislave. Druhým plusom viedenského autosalónu je práve zaujímavejšie portfólio značiek a modelov.

30 rakúskych premiér

Autosalón Viedeň 2019 Škoda Scala

Autosalón Viedeň 2019 bol plný premiér, obdivovať ste na ňom mohli nielen 30 rakúskych premiér, ale aj pár európskych. Všetky zaujímavé autá, ktoré ste na ňom tento rok mohli nájsť, tu rozpisovať nebudem, nájdete ich vo videu. Musím však spomenúť novú Škodu Scala, Lamborghini Urus a Aventador SVJ, Ferrari 488 Pista Spider, BMW X7, Rolls Royce Cullinan… Napriek tomu, že na autosalóne som bol v jeho posledný deň, hemžilo sa na ňom miestami až neznesiteľne veľa ľudí. To však pri autosalónoch takýchto rozmerov a významu treba očakávať. Na záver tak môžem povedať, že viedenský autosalón stojí naozaj zato a s kamerou na neho zavítam určite aj budúci rok. A pritom od Bratislavy je vzdialený len nejakú hodinku cesty autom, ak budete mať budúci rok čas, určite ho choďte pozrieť aj vy. Garantujem vám, že to nebudete ľutovať. 🙂

Páčil sa ti VLOG? Sleduj Dominiccars aj na FB a už ti nič neutečie! 😉

4 thoughts on “VLOG autosalón Viedeň 2019 mojimi očami”

Comments are closed.