O Dominiccars

Dominiccars.sk

Od nadšenca pre nadšencov. Tohto hesla som sa držal, keď som začínal projekt Dominiccars a držím sa ho dodnes. Kto vlastne som a čo tu robím? Som mladý chalan, ktorého už odmalička bavia autá viac ako čokoľvek iné. Nebudem vám tvrdiť, že som iný a všetko robím inak. To už dnes vraví naozaj každý. Nechcem však veci robiť tak, ako bežné motoristické portály. V dnešnej dobe je totiž slovné spojenie “motoristický web” najčastejšie synonymom pre portál, ktorý je zahltený suchými faktami a článkami “zbúchanými” za pár minút, len aby vyhral pomyselné preteky v počte napísaných článkov za týždeň. Toto je tá láska k autám? Nie sú autá predsa o tom, aby sme pretekali V NICH, nie O NICH?

Preto aj ten názov – Blog o autách. Autá mám rád celým mojím srdcom a píšem o nich, lebo ma to baví zo všetkého najviac. Nepíšem o nich každý jeden deň a držím sa pravidla – radšej kvalita ako kvantita. Každý týždeň však pre vás pripravujem nové blogové články na najrôznejšie témy a predstavenia zaujímavých noviniek, ktoré ma dostali.

Hoci nie vždy to časovo vyjde tak, ako by som chcel, snažím sa zúčastňovať čo najväčšieho množstva autosalónov, zrazov a výstav, na ktorých mi vždy robí spoločnosť kamera. Vďaka nej si všetky tieto akcie môžete užiť spolu so mnou aj vy, z pohodlia domova.

A v neposlednom rade o autách nielen píšem, ale ich aj na vlastnej koži skúšam. Som zástanca audiovizuálnej komunikácie, všetky testy nových áut a jazdeniek tak prinášam formou videa. Nepotrebné čísla a naspamäť naučené informácie nechávam doma a do testovacích áut sadám s cieľom ukázať vám auto v plnej kráse tak, ako ho vidí bežný užívateľ a automobilový nadšenec zároveň.

Verím, že na týchto stránkach a sociálnych sieťach nájdete to, po čom vaše motoristické srdce piští a budete tú pravú lásku k autám zdieľať spolu so mnou.

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, námetov a spoluprác ma neváhajte kontaktovať – dominik@dominiccars.sk

Nájdete ma aj na FACEBOOKU, INSTAGRAME a YOUTUBE. 

Dominik Parajka, zakladateľ dominiccars.sk