O Dominiccars

Od nadšencov pre nadšencov. Tieto štyri slová snáď najlepšie popisujú to, čo robíme. Nebudeme vám tvrdiť, že sme iní a všetko robíme inak. To už dnes vraví naozaj každý. Nechceme však veci robiť tak, ako bežné motoristické portály. V dnešnej dobe je totiž slovné spojenie “motoristický web” najčastejšie synonymom pre portál, ktorý je zahltený suchými faktami a článkami “zbúchanými” za pár minút, len aby vyhral pomyselné preteky v počte napísaných článkov za týždeň. Toto je tá láska k autám? Nie sú autá predsa o tom, aby sme pretekali V NICH, nie O NICH? 

Preto aj ten názov – Blog o autách. Autá máme radi celým naším srdcom a píšeme o nich, lebo nás to baví zo všetkého najviac. Nepíšeme o nich každý jeden deň a držíme sa pravidla – radšej kvalita ako kvantita. Každý týždeň však pre vás pripravujeme nové blogové články na najrôznejšie témy a predstavenia zaujímavých noviniek, ktoré nás dostali. 

Hoci nie vždy to časovo vyjde tak, ako by sme chceli, snažíme sa zúčastňovať čo najväčšieho množstva autosalónov, zrazov a výstav, na ktorých nám vždy robí spoločnosť kamera. Vďaka nej si všetky tieto akcie môžete užiť spolu s nami aj vy, z pohodlia domova. 

A v neposlednom rade o autách nielen píšeme, ale ich aj na vlastnej koži skúšame. Sme zástancami audiovizuálnej komunikácie, všetky testy nových áut a jazdeniek tak prinášame formou videa. Nepotrebné čísla a naspamäť naučené informácie nechávame doma a do testovacích áut sadáme s cieľom ukázať vám auto v plnej kráse tak, ako ho vidí bežný užívateľ a automobilový nadšenec zároveň. 

Veríme, že na našich stránkach a sociálnych sieťach nájdete to, po čom vaše motoristické srdce piští a budete tú pravú lásku k autám zdieľať spolu s nami. 

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, námetov a spoluprác nás neváhajte kontaktovať – dominiccars@dominiccars.sk

Nájdete nás aj na FACEBOOKU, INSTRAGRAME a YOUTUBE. 

Dominik Parajka, zakladateľ dominiccars.sk