O Dominiccars

dominiccars.sk

Vitajte na webe dominiccars.sk, ktorý je určený pre všetkých motoristov, automobilových nadšencov a petrolheadov. Jednoducho ľudí, ktorí žijú autami rovnako ako ja. Kto som a čo tu robím? Som mladý chalan, ktorého už od útleho detstva bavia autá viac než čokoľvek iné. Moja láska k autám vyústila až do projektu Dominiccars, ktorý som začal v marci 2018 s cieľom prinášať testy jazdených a nových áut a podeliť sa s vami s mojimi zážitkami a skúsenosťami z motoristického sveta. Čo na stránkach dominiccars.sk nájdete?

TESTY – v tejto sekcii na vás čakajú videotesty jazdených a nových áut, ktoré sú robené iným, originálnym spôsobom. Veď posúďte sami 🙂 . Nové video, či už test alebo vlog zo zaujímavej akcie, vychádza vždy v nedeľu.

BLOG – ako napovedá jej názov, na tejto podstránke nájdete zaujímavé články o všetkom, čo sa áut týka, moje zážitky a postrehy z testov áut a motoristických podujatí. Nový článok na blogu vychádza vždy v stredu, občas aj v nedeľu namiesto videa.

PREDSTAVENIA – na tejto podstránke nájdete predstavenia zaujímavých noviniek zo sveta áut a nových modelov jednotlivých výrobcov, ktoré nemôžete premeškať!

PRODUKTY – tu nájdete zaujímavé produkty, ktoré ulahodia potrebám každého motoristu a petrolheada. Navyše, pomocou pár klikov si ich môžete objednať výhodne a rýchlo online ešte dnes.

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov a námetov ma neváhajte kontaktovať – dominik@dominiccars.sk

Nájdete ma aj na FACEBOOKU, INSTRAGRAME a YOUTUBE. 

Ďakujem za podporu a prajem príjemný čas strávený na stránkach dominiccars.sk!

Dominik Parajka, zakladateľ dominiccars.sk