fbpx

O Dominiccars

Dominiccars.sk

Od nadšenca pre nadšencov. Tohto hesla som sa držal, keď som začínal projekt Dominiccars a držím sa ho dodnes. Kto vlastne som a čo tu robím? Som mladý chalan, ktorého už odmalička bavia autá viac ako čokoľvek iné. Nebudem vám tvrdiť, že som iný a všetko robím inak. To už dnes vraví naozaj každý. Nechcem však veci robiť tak, ako bežné motoristické portály. V dnešnej dobe je totiž slovné spojenie „motoristický web“ najčastejšie synonymom pre portál, ktorý je zahltený suchými faktami a článkami „zbúchanými“ za pár minút, len aby vyhral pomyselné preteky v počte napísaných článkov za týždeň. Toto je tá láska k autám? Nie sú autá predsa o tom, aby sme pretekali V NICH, nie O NICH?

Preto aj ten názov – Blog o autách. Autá mám rád celým mojím srdcom a píšem o nich, lebo ma to baví zo všetkého najviac. Nepíšem o nich každý jeden deň a držím sa pravidla – radšej kvalita ako kvantita. Každý týždeň však pre vás pripravujem nové blogové články na najrôznejšie témy a predstavenia zaujímavých noviniek, ktoré ma dostali.

O autách nielen píšem, ale ich aj na vlastnej koži skúšam. Som zástanca audiovizuálnej komunikácie, všetky testy nových áut a jazdeniek tak prinášam formou videa. Nepotrebné čísla a naspamäť naučené informácie nechávam doma a do testovacích áut sadám s cieľom ukázať vám auto v plnej kráse tak, ako ho vidí bežný užívateľ a automobilový nadšenec zároveň. Každé jedno vozidlo vám ukážem do posledných detailov, tak, aby ste mali pocit, že ste na testovacej jazde spolu so mnou.

Hoci nie vždy to časovo vyjde tak, ako by som chcel, snažím sa zúčastňovať čo najväčšieho množstva autosalónov, zrazov a výstav, na ktorých mi vždy robí spoločnosť kamera. Vďaka nej si všetky tieto akcie môžete užiť spolu so mnou aj vy, z pohodlia domova.

Verím, že na týchto stránkach a sociálnych sieťach nájdete to, po čom vaše motoristické srdce piští a budete tú pravú lásku k autám zdieľať spolu so mnou.

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, námetov a spoluprác ma neváhajte kontaktovať – dominik@dominiccars.sk

Nájdete ma aj na FACEBOOKU, INSTAGRAME a YOUTUBE. 

Dominik Parajka, zakladateľ dominiccars.sk