fbpx

Škoda Octavia je číslom jedna vo svojej triede. Chytila za srdce už tisícky spokojných zákazníkov, prináša totiž mimoriadny pomer ceny a skutočnej hodnoty, ktorú v sebe ukrýva. Medzi modelmi vozidla Škoda Octavia určite nájdete ten, ktorý sa najviac hodí práve vám.

Pohľad, na ktorý nezabudnete

Nový model Škoda Octavia sa vám zapíše do pamäte. S vyváženými proporciami a kryštalickým dizajnom predstavuje ukážku nadčasového štýlu. Tento štýl je inšpirovaný kubizmom a tradíciou českého skla. Zaujme vás z každej jednej strany.

Výnimočnosť vozidla podčiarkuje aj pestrý výber zliatinových diskov. Potešia aj denné LED svetlá, ktoré máte v štandardnej výbave.

Škoda Octavia – komfort pre vás

Ergonómia interiéru vám poskytne maximálne pohodlie. Vaše oči zaujme precízne prepracované vybavenie, vzhľad obohacuje aj progresívne osvetlenie. Môžete si vybrať až z desiatich farieb podľa vašich preferencií či nálady.

Zima s Octaviou bude o čosi príjemnejšia – na požiadanie si môžete auto vybaviť vyhrievaným volantom. Príjemný pocit volantu však nie je všetko.Zaobstarať si môžete aj vyhrievané sedadlá či predné sklo. Oškrabávanie ľadu už viac nebude nočnou morou.

Nezabudli sme ani na poskytovanie aktuálnych informácií. Tie vám zobrazí viacúčelový displej Maxi DOT. A to všetko v peknej grafickej podobe.

Široký výber motorov

Pri vyberaní motoru máte naozaj široký výber. K dispozícii máte päť benzínových motorov TSI a štyri dieslové motormi TDI. Ich zdvihový objem sa pohybuje od 1,0 do 2,0 litrov, pričom ich výkonnostné spektrum začína na 63 kW a končí pri 135 kW.

Výber prevodovky je tiež ponechaný na vašu slobodnú voľbu. Môžete zvoliť klasickú manuálnu prevodovku alebo šesť či sedemstupňovú prevodovku DSG.

Praktickosť, ktorá vám uľahčí život

Škoda Octavia vám ponúka najväčší batožinový priestor vo svojej triede. S objemom 590 litrov si na dovolenku zoberiete všetko, čo potrebujete. Pri modeli Škoda Octavia Combi je to až neuveriteľných 610 litrov.

Ďalšou praktickou vychytávkou je podpora aktívneho životného štýlu. Vezmite si so sebou výstroj na lyžovanie či cyklistiku. So strešnými nosičmi to bude jednoduché.

Chcete z vášho vozidla urobiť pojazdnú kanceláriu alebo tvorivý detský kútik? Pomôžu vám v tom skladacie stolíky. Na stolík sa zmestí aj prenosný počítač, čo ocenia najmä dospelí. Deti si môžu na stolíkoch kresliť alebo si robiť domáce úlohy.

Praktickou vychytávkou je tiež priehradka phonebox. Pomocou nej zosilníte signál svojho mobilu a zároveň ho budete môcť bezdrôtovo nabíjať.

Spoľahnite sa na technológie

S parkovacím asistentom zaparkujete rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Vmanévrujte na miesto jednoduchým stlačením tlačidla. A to nie je všetko! Škoda Octavia so sebou prináša najmodernejšie technológie, ktoré vás chránia na cestách. Bezpečnostní asistenti ako asistent jazdy v pruhu, detekcia mŕtveho uhla, či Front Assist sú pripravený zasiahnuť vždy, keď treba.

One thought on “Škoda Octavia, jedinečná vo svojej triede”
  1. My mame oktaviu III, dokonca uz jazdenku z bazaru Darex z Bratislavy a je to asi najmenje poruchove auto. Jazdime 4ty rok, vsetko bez problem, menili sme len brzdy a baterku 🙂

Comments are closed.