fbpx

Každý automobilový nadšenec miluje autá, ktoré pľujú, strieľajú a revú tak, že zo zimného spánku preberú aj najtvrdšie spiaceho medveďa. Aj keď mnohé moderné šesťvalce sú často až príliš umiernené, stále sa medzi nimi nájdu kúsky, ktoré stoja zato! Toto je 6 najlepšie znejúcich moderných šesťvalcov. 

Maserati Ghibli S

Taliani robia autá, ktoré pôsobia na emócie. A to nielen vzhľadom a jazdnými vlastnosťami, ale aj zvukom. Trojlitrový Twin Turbo V6 motor s výkonom 410 koní, ktorý má korene vo Ferrari, jednoducho nemôže znieť zle. Len sa do neho započúvajte…

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

A v Taliansku ešte chvíľku zostávame. Emóciami nabitý 2.9 litrový Twin Turbo V6 motor s výkonom 510 koní, ktorý sa nachádza pod kapotou tohto dela, vie urobiť poriadny koncert!

Jaguar F-Type S

Trojlitrový, kompresorom preplňovaný V6 motor, ktorý sa nachádza pod kapotou tejto šelmy, považujú mnohí za najlepšie znejúci V6 motor súčastnosti. Pravdu povediac, nemôžem nesúhlasiť 🙂

Nissan GT-R

Tento dunivý a veľmi hlboký zvuk 3.8 litrového Twin Turbo V6 motora musí poznať každý automobilový nadšenec. No nedokázali by ste ho počúvať od rána do večera?

BMW M4 Competition

Tomuto sa vraví surový zvuk! Praskavý zvuk výfuku napojeného na 3.0 Twin Turbo R6 motor pod kapotou BMW M4 Competition vie spraviť veľmi veľké divadlo!

Audi RS4 Avant 2019

A na záver najväčšia novinka. Audi RS4 novej generácie síce prišlo o famózny osemvalec, zvuk nového 2.9 litrového Bi-Turbo V6 motora však tiež nie je na zahodenie… Práve naopak!

A ktoré sú vaše obľúbené zvuky moderných šesťvalcov? Podeľte sa s nimi v komentároch! 😉