fbpx
pneuservis rapid

Hoci kolesá na aute si viete vymeniť aj sami, keď príde reč na ich vyvažovanie, prezúvanie samotných pneumatík či opravu defektu, návšteve pneuservisu sa nevyhnete. Návšteva pneuservisu má množstvo výhod, no môže sa premeniť aj na veľmi nepríjemný zážitok. Ako teda svoje auto ochrániť pre zbytočným poškodením?

Stalo sa to mne a s veľkou pravdepodobnosťou ste sa s podobnou situáciou stretli aj vy. Prichádzala zima a ja som potreboval súrne prezuť letné pneumatiky za zimné. Keďže bolo škaredé počasie a nechcelo sa mi hľadať vhodné miesto na výmenu letnej sady kolies za zimnú, zavolal som do miestneho pneuservisu, kde ma hneď objednali. Od profesionálneho servisu som čakal, že výmena kolies prebehne rýchlo a hladko. Opak však bol pravdou. Hneď na začiatku ma zarazil lajdácky prístup mechanika, ktorému zrejme nikto nevysvetlil, že auto sa zdvíha za predpripravené body na podvozku, nie za náhodné miesto na prahu. Ak by som ho nezastavil, prah by mi určite poškodil.

Počas odmontúvania kolies mi stihol mechanik pekne zacapkať lak špinavými rukami, ale však v pohode, to k tomu patrí. Čo však už k profesionálnemu pneuservisu rozhodne nepatrí, je skrutkovanie matíc kolies „na sedláka“, teda jedným veľkým kovovým kľúčom, samozrejme, nie momentovým. Za takúto lajdácku prácu si pneuservis ešte vezme 15 eur. A viete, čo je najlepšie? Že podobné situácie som zažil viackrát, vo viacerých pneuservisoch, ktoré na prvý pohľad vyzerali fakt seriózne. Nuž, toto nikdy viac.

Pneuservis Rapid – takto to má vyzerať!

pneuservis rapid

Po mojich nepríjemných skúsenostiach s klasickými „profesionálnymi“ pneuservismi som zostal veľmi milo prekvapený, keď sa mi ozvali chalani z pneuservisu Rapid v Stupave. Tí sú skvelým dôkazom, že skutočne kvalitné pneuservisy stále nevymreli. Recept na úspech je pritom jednoduchý – pravá láska k autám. Chalani z pneuservisu Rapid sú obrovskí motoristickí nadšenci, podobne ako ja a vy. Vedia, čo je to momentový kľúč, vedia, ako správne zdvíhať auto, používajú moderné vybavenie a najmä, svoju prácu robia s nadšením a láskou.

V ponuke služieb pneuservisu Rapid nájdete všetko, čo by ste od správneho pneuservisu mohli očakávať – prezúvanie pneumatík, vyvažovanie a čistenie kolies, opravy defektov a správnu inštalácia TPMS snímačov (senzorov na meranie tlaku v pneumatikách), ktorú mnohé pneuservisy nezvládajú.

Ak teda potrebujete dať auto do pneuservisu a chcete sa vyhnúť nepríjemnostiam, určite skočte pozrieť do pneuservisu Rapid v Stupave. Rozhodne odporúčam!