fbpx
autoglym autokozmetika kolekcia

Autoglym je britská značka autokozmetiky s tradíciou už od roku 1965. Do svojho produktového portfólia pridáva Autoglym neustále nové kúsky, autokozmetika Autoglym tak poslúži na detailné čistenie všetkých častí interiéru a exteriéru vozidla. V tejto recenzii vám predstavím niekoľko najpredávanejších produktov.

Autoglym odstraňovač hmyzu

autoglym autokozmetika odstraňovač hmyzu

Poznáme to všetci. Po dlhej ceste po diaľnici prídete domov a celá predná časť auta je doslova posiata muškami a iným hmyzom. Ak hmyz neodstránite hneď, zaschne a klasickým umývaním sa dá následne odstrániť len ťažko. Dôležité je hmyz nenechávať dlho na karosérii auta, obsahuje totiž chemikálie, ktoré začnú časom narúšať lak auta. Riešením je kvalitná autokozmetika, napríklad Autoglym odstraňovač hmyzu.

Ten funguje bravúrne. Autoglym odstraňovač hmyzu je dostupný vo forme spreja, pred použitím stačí potriasť nádobou a následne ho len jednoducho nastriekať na časti auta s mŕtvym hmyzom. Aktívna pena už za 30 sekúnd hmyz „odlepí“ od karosérie, následne stačí prípravok zotrieť mikrovláknovou utierkou, prípadne zmyť prúdom vody. Prekvapilo ma, že prípravku stačí skutočne len 30 sekúnd a hmyz sa dá následne jedným pohybom ruky zotrieť. Autoglym odstraňovač hmyzu je mimoriadne šetrný ku karosérii a vďaka jednoduchej a rýchlej aplikácii ho môžete nosiť stále so sebou v aute a použiť ho na rýchle odstránenie hmyzu po akejkoľvek ceste.

ZÍSKAŤ S DARČEKOM ZADARMO

Autoglym šampón s voskom

autoglym autokozmetika šampón s voskom

Jedným z najpopulárnejších produktov značky Autoglym je práve šampón s voskom. Ten obsahuje aktívny šampón, ktorý pomôže efektívne odstrániť nečistoty z cesty, plus vosk, vďaka ktorému šampón z auta jednoducho umyjete a karoséria zostane po umytí ochránená. Šampón stačí vo vhodnom pomere zmiešať s vodou a pomocou kvalitnej špongie použiť na čistenie celej karosérie vozidla.

Musím uznať, že v porovnaní s lacnými šampónmi dostupnými v klasických predajniach autodoplnkov či v supermarketoch je účinok Autoglym šampónu s voskom neporovnateľný. Pri umývaní veľmi rýchlo odstráni aj „zažratú“ špinu, bez zdĺhavého čistenia. Naviac je mimoriadne šetrný k laku auta, nechá vyniknúť jeho farbu a lesk. Autoglym šampón s voskom je doteraz najúčinnejší šampón na auto, aký som kedy vyskúšal. Palec hore!

ZÍSKAŤ S DARČEKOM ZADARMO

Autoglym rozmrazovač okien

autoglym autokozmetika rozmrazovač okien

Škrabanie zamrznutých okien nemá rád asi nikto. Našťastie, existuje aj modernejšie riešenie, ktorým je práve Autoglym rozmrazovač okien. Ten stačí nastriekať na zamrznuté okná a ľad sa za niekoľko sekúnd ihneď premení na tekutinu. Autoglym rozmrazovač okien má starostlivo vyberané zloženie, takže nepoškodzuje gumové tesnenia či lak auta.

Páčila sa mi rýchlosť, akou je ľad na oknách po nastriekaní prípravku rozmrazený. Skutočne len pár sekúnd. Naviac, Autoglym rozmrazovač okien neobsahuje vodu a zabraňuje ďalšiemu zamŕzaniu, nemusíte sa tak obávať, že rozmrazený ľad po pár minútach opäť zamrzne. Prípravok je účinný aj v najsilnejších mrazoch, výrobca prehlasuje, že dokonca až do -50 stupňov. Ak ho raz vyskúšate, už nikdy nevezmete do rúk klasickú škrabku na ľad. Odporúčam!

ZÍSKAŤ S DARČEKOM ZADARMO

Neprehliadnite ani ostatné produkty!

Z portfólia autokozmetiky Autoglym ešte vypichnem napríklad čističe na interiér či špeciálne na kožené súčasti, čistič na disky kolies a spomenúť musím aj viacero prípravkov na pokročilý detailing. Všetky prípravky potešia tou najvyššou možnou mierou kvality a ich účinok je bezchybný. Po vyskúšaní si viacerých produktov musím povedať, že prípravky Autoglym sú to najlepšie v pomere cena/účinok, čo som mohol doteraz vyskúšať. Moje tvrdenie podporujú aj stovky pozitívnych používateľských recenzií. Okrem jednotlivých produktov ponúka Autoglym aj viaceré výhodné sady, ktoré môžete využiť ako darček pre každého správneho milovníka áut.

PRODUKTY AUTOGLYM ZA NAJLEPŠIE CENY

Autokozmetika Autoglym ma veľmi príjemne prekvapila. Čakal som, že bude účinná, no jej reálny účinok predčil moje vysoké očakávania. Ak ste ju ešte nevyskúšali, vrele odporúčam!

Obrázky – Autoglym