fbpx

Legendy sú prestížna česká motoristická akcia, ktorá mala premiéru už v roku 2013. Tento rok sa bude konať 28. a 29. mája na výstavisku Praha-Holešovice. Témou je „Talianska vášeň“, takže tešiť sa môžete na tie najfamóznejšie talianske autá posledných desaťročí.

Legiend som sa prvýkrát zúčastnil v roku 2018 a jednoducho mi vyrazili dych. Z môjho pohľadu ide o jednu z najlepších motoristických akcií nielen v Česku, ale celej Európe. V obrovskom areáli výstaviska Praha-Holešovice, ktoré pozostáva z veľkých exteriérových, ale aj interiérových plôch, sa zrazu nakopia tie najúžasnejšie kúsky motoristického sveta, ktoré inak uvidíte len na internete. Ak máte radi autá, strávite tu celý deň, od rána do večera, no stále nebudete mať dosť. Jednoducho, Legendy treba zažiť na vlastnej koži.

Tento rok sa môžete tešiť na jedinečné kúsky z dielne Lamborghini, Ferrari, Maserati, Fiat či Alfa Romeo. Samozrejme, chýbať nebudú ani mnohé ďalšie značky. Legendy ponúkajú aj zaujímavý sprievodný program, v areáli sa viete dobre najesť, stretnete známych ľudí z motoristického sveta a užijete si kopu zábavy s celou rodinou. Vidíme sa 28. – 29. mája!

Viac informácií o akcii Legendy 2022 a vstupenkách nájdete na oficiálnom webe legendy.cz.

Malá galéria z predchádzajúcich ročníkov Legiend