fbpx

Považuješ sa za automobilového nadšenca? Alebo si len myslíš, že sa v autách vyznáš lepšie, ako ktokoľvek iný? Tento kvíz s 13 otázkami ti dokáže, aký dobrý prehľad o svete automobilov skutočne máš!

Každý človek, ktorý sa zaujíma o autá, sa snaží o nich vedieť čo najviac. Neustále číta články na internete a v časopisoch, pozerá rôzne testy a podobne. Sám sa autám venujem už odmalička, považujem sa tak za právoplatného automobilového nadšenca. Ako si však overiť, aký prehľad o svete áut máme skutočne? Pred pár rokmi som narazil na pár anglických kvízov, ktorých titulok bol pre mňa doslova neodolateľný. Prakticky vyzeral nejako podobne ako titulok tohto článku :). Zaplavil ma pocit šťastia, lebo som konečne našiel kvíz, ktorý bol určený na overenie si znalostí zo sveta áut. Dovtedy som poznal len kvízy na uhádnutie loga automobilky, ktoré ma vždy rýchlo prestali baviť. Kvíz, na ktorý som narazil, bol však výnimočný, obsahoval totiž otázky týkajúce sa všetkých oblastí automobilového sveta. Mal však jednu nevýhodu – bol po anglicky a aj napriek tomu, že po anglicky viem celkom dobre, mnohým pojmom som nerozumel, čo mi výrazne kazilo celý zážitok. A tiež správne odpovede. Tak som si povedal, že by bolo fajn vytvoriť takýto kvíz po Slovensky, pre slovenských a českých fanúšikov.

Nie, toto nie je žiadny brutálny „hardcore“ kvíz, na ktorý by ste potrebovali 4 vysoké školy zamerané na autá. Je to kvíz, ktorý by mal zvládnuť každý priemerný automobilový nadšenec. NÁJDETE HO TU – https://goo.gl/forms/hGHzCKmOyeebK2v02

Sleduj dominiccars.sk, časom totiž prídu ďalšie časti tohto kvízu, ktoré budú špecificky zamerané na určitú oblasť automobilového sveta, ktoré budú o niečo náročnejšie!

Ako ste v kvíze dopadli? Podeľte sa so svojím výsledkom v komentároch! 😉

2 thoughts on “Quiz – ako dobre sa vyznáš v autách?”
    1. To je super výsledok, nie veľa ľudí dosiahlo 10 a viac bodov 😉

Comments are closed.