fbpx

Ani vás už nebaví tradičný zápach, ktorým vás váš miláčik každé ráno víta? Samozrejme, hovoríme tu o aute :). Keď už tradičné voňavé stromčeky z pumpy omrzia, je tu lepšie riešenie – vône do auta California Scents. Prečo sú tak dobré?

ZÍSKAŤ ZA AKČNÚ CENU

Určite to poznáte. Jedného pekného dňa nastúpite do auta a okamžite musíte vystúpiť, lebo už nedokážete zniesť ten zápach, ktorým vás interiér vášho auta doslova ovalí. Najradšej by ste nasadli na bicykel a užívali si vôňu čerstvo pohnojených polí, ako ten strašný zápach z auta. My však naše autá máme radi a nedokážeme bez nich žiť. A keďže v nich často trávime veľa času, so zápachom sa snažíme niečo robiť. Zápach interiéru je pritom prirodzený jav, ktorý vzniká uvoľňovaním rôznych látok z plastov a čalúnení interiéru, prípadne látok, ktoré ste si do auta priniesli sami. Pokiaľ sa nerozprávame o vôni nového auta, ktorá je jedna z najkrajších vôní, aké kedy ľudstvo poznalo (samozrejme, sem nezaraďujeme „vôňu“ nového auta čínskej výroby), zápach interiéru nie je príjemný. Riešení je viacero, azda najznámejším spôsobom, ako príjemne navoňať interiér, sú voňavé stromčeky. Tie však dlho nevydržia a ich vôňa je často príliš umelá a mnohým ľuďom nevonia. Potom je tu druhé, o niečo menej známe riešenie, vône do auta California Scents. Aké sú ich výhody?

california scents vona do auta

  • sú vyrobené zo 100% organických vonných olejov, nejedná sa tak o kus voňavej chémie ako pri vonných stromčekoch
  • neobsahujú žiadny gén ani želatínu, nehrozí tak únik parfumu pri prevrátení nádobky
  • sú 100% bezpečné pre plasty interiéru
  • poskytujú dlhotrvajúcu vôňu až 60 dní
  • sú ekologické a stopercentne biologicky odbúrateľné
  • intenzitu vône viete jednoducho regulovať

Niet tak žiadnych pochýb o tom, že sa jedná o skutočne výhodné riešenie. Vybrať si môžete z viacerých vôní. Na začiatok určite odporúčam višňu. Malú plechovku umiestníte pod sedadlo, do držiaku na nápoje alebo kamkoľvek inde, jednoducho nastavíte intenzitu vône a už si len užívate potešenie pre vaše čuchové bunky. Keď vyskúšate vôňu California Scents, k pôvodným voňavým stromčekom sa už zaručene nevrátite… Nečakajte a objednajte si svoju vôňu California Scents ešte dnes!

VIŠŇA – OSVIEŽOVAČ CALIFORNIA SCENTS VIŠŇA

ZÍSKAŤ ZA AKČNÚ CENU