fbpx

Nezáleží na tom, či ste milovníkom starších vozidiel alebo moderných super-športov. Či preferujete kúsky od amerických, európskych alebo ázijských výrobcov. Legendy motoristická Slavnost, ktorá sa tento rok koná 1. – 2. júna, vám zaručene rozbúši vaše motoristické srdce. Takéto skvelé veci na nej zažijete! 

Legendy Motoristická Slavnost sú jedna z mojich najobľúbenejších motoristických akcií vôbec. V jednom veľmi peknom areáli výstaviska Holešovice v Prahe sa každý rok zídu tie najväčšie legendy motoristického sveta – úchvatné autá, ktoré inde len tak ľahko neuvidíte, ale aj mnohé známe osobnosti

Vyše 1000 exponátov a 2 dni plné zážitkov 

Na 180 000 m2 výstavnej plochy výstaviska Holešovice na vás tento rok čaká viac ako 1000 exponátov a nespočetné množstvo zážitkov. Ako to už býva zvykom, v areáli budete môcť chodiť pokojne aj od rána do večera a stále sa nebudete nudiť. A to nielen v prípade, že ste skutočným petrolheadom. Na Legendy môžete pokojne zobrať aj vašu priateľku, prípadne deti. Garantujem vám, že sa budú baviť rovnako ako vy. 

Bližšie informácie o programe na Legendách 2024 si môžete prečítať TU. A aby som vás trochu namotivoval, prikladám aj pár fotiek z minulého ročníka. Vstupenky si môžete zakúpiť aj onlinena webstránke Legendy. Vidíme sa!