fbpx

Napísať recenziu/skúsenosti

Dominiccars auto testy recenzie skúsenosti

Chcete sa podeliť so skúsenosťami so svojím štvorkolesovým tátošom? Či už vlastníte Škodu 120, Volkswagen Golf, alebo Bentley Mulsanne, na Dominiccars ste srdečne vítaní! Každé auto je niečím výnimočné a vašou recenziou môžete výber auta uľahčiť tisíckam čitateľov. Stačí vyplniť nasledovný formulár. Spôsob, akým jednotlivé sekcie vyplníte, je len na vás. Môžete si vyliať srdce a napísať rozsiahly román, alebo svoje skúsenosti napísať v jednoduchých bodoch. Každá skúsenosť je cenná! Gramatikou a štylistikou sa netrápte, každá recenzia prejde pred publikáciou gramatickou korektúrou. 🙂 V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu dominik@dominiccars.sk, prípadne cez súkromnú správu na Facebooku alebo Instagrame.

Sem napíšte, čo všetko sa vám na aute páči. Napríklad, môžete popísať pekný dizajn, priestor, výbavu, jazdné vlastnosti, spotrebu...
Sem napíšte, čo sa vám na aute nepáči, čo vám prekáža, čo by ste zmenili.
Sem napíšte, čo sa pokazilo, čo nefunguje. Môžu to byť motorické a technické poruchy, ale aj rýchlo odlupujúci sa lak, rýchle opotrebenie interiéru, atď.
Sem napíšte, ako náročné a drahé je auto na servisovanie. Uviesť môžete aj to, ako dostupné sú náhradné diely.
Sem môžete napísať čokoľvek, čo by ste chceli odkázať potenciálnym záujemcom o kúpu daného auta
Počet bodov od 0 po 10 (0 je najhoršie, 10 najlepšie).

Po odoslaní recenzie odporúčam nahrať aspoň jednu fotku auta: https://driveuploader.com/upload/rQ8SNuWDWo/